+420 604 617 279 (po-pá 9-17 hod) +420 604 257 328 (po-pá 9-17 hod)
Menu

Křesla

product

Křeslo otočné zahradní VIVE WOOOD ratan, černobéžové

373516-Z

Dostupnost: doba dodání 2 týdny

13 035 Kč

Přidat Odebrat

Hledáte optimální požitek pro letní měsíce? Pak je tu pro Vás venkovní otočné křeslo VIVE tou nejlepší volbou! VIVE pochází z kolekce WOOOD Outdoor a je vyroben z černého ratanu a má elegantní, matně černou otočnou základnu. Velkorysý sedák v žlutébéžovém odstínu je součástí balení.

Celkové rozměry:V 100 cm x Š 82 cm x H 105 cm


Materiál
Ratan je velmi silný přírodní produkt a také velmi pružný, což zajišťuje velmi vysokou úroveň trvanlivosti. Ratan je syntetická verze ratanu a má stejné vlastnosti jako ratan. Přírodní ratan může silně reagovat na životní prostředí, vlivy počasí způsobují, že stonky pomalu šednou nebo plesniví. To nemá vliv na konstrukci, kvalitu ani životnost nábytku. Ratan se na druhou stranu velmi snadno udržuje a není ovlivněn počasím.

Rozměry
Venkovní otočné křeslo VIVE má celkovou výšku 100 cm, šířku 82 cm a hloubku 105 cm. Sedadlo je vpředu vysoké 53 cm a mírně skloněné až 47 cm v sedadle, což zajišťuje velmi pohodlné sedadlo. Sedák má tloušťku 10 cm. Otočná patka je vysoká 37 cm a na podlaze Ø 60 cm.

Údržba
Vzhledem k růstovým podmínkám tohoto druhu rostlin nejsou žádné dvě položky ratanu stejné. Ratanové stonky jsou ručně zpracovány do položek v našich kolekcích, což má za následek rozdíly ve tvaru a barvě, které jsou umocněny dokončovacím procesem. Udržujte ratanový předmět čistý každý týden mírně navlhčeným, čistým hadříkem.

Venkovní
Chraňte nábytek před deštěm, nocí a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší, aby byl nábytek zazimován uvnitř.
Tip: Vždy dbejte na to, aby dřevěný nábytek nestál v kaluži vody nebo aby voda zůstala na nábytku po sprše. Voda se vsákne do dřeva a zanechá stopy v průběhu času. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Odstraňte ostatní skvrny neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Dodávka
Křeslo VIVE je dodáváno ve dvou baleních a snadno se montuje pomocí přiloženého montážního návodu.

Křeslo VIVE WOOOD je vhodné pro vnitřní a venkovní použití.

  • Výrobce: DEEEKHOORN
  • Rozměry ŠxVxH: V 100 cm x Š 82 cm x H 105 cm
  • Použité materiály: podsedák béžový
  • Váha v kg: 19
  • Materiál: ratan
  • Barva: béžová
  • Poznámka: 2 balení

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat svou recenzi

Křeslo otočné zahradní VIVE WOOOD  ratan, černobéžové

Křeslo otočné zahradní VIVE WOOOD ratan, černobéžové

Napsat svou recenzi

ostatní produkty ve stejné kategorii.