+420 604 617 279 (po-pá 9-18 hod)
+420 221 596 466 (po-pá 9-18 hod)

Taburety, stoličky a pufy

product
Zobrazit v plné velikosti

Justin Design Pletený puf velký melírovaný tyrkys s černou

PL-M500_2

Dostupnost: ihned k odběru!

1 ks skladem

3 490 Kč

Přidat Odebrat

Sedací puf vyroben z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, které se snadno udržují, zachovávají si své vlastnosti a jsou velmi příjemné na dotyk. Konstrukce je speciálně navržena pro dokonalý design a snadnou údržbu. Puf je tvořen vnějším potahem, který lze pomocí provázku jednoduše rozvázat a sejmout. Vnitřní sypek je pro snazší údržbu opatřen zipem. Obě části sedacího pufu jsou vždy vytvořeny z materiálů se stejným barevným odstínem. Elegantním doplňkem sedáku je kovový štítek s logem Justin Design.

Sedák nabízí opravdu luxusní rozměry a tak se přizpůsobí každé postavě. Vzhledem k velikosti je vhodný pro všechny, bez ohledu na postavu a váhu.

Tento originální bytový doplněk najde široké uplatnění ve vašem domově či na chatě. Bez problému nahradí jakýkoli sedací nábytek. Položte na něj pevnou podložku a získáte velice efektní odkládací stolek. Velkou oblibu si okamžitě získá také u dětí, jako zajímavý herní prvek, prolézačka nebo válecí vak. Díky svému tvaru a velikosti rozvíjí jejich představivost a pohybové schopnosti. Firmy jej pak ocení jako zajímavý doplněk zasedacích a jednacích místností.

VNITŘNÍ NÁPLŇ:

Standardně jsou všechny naše sedáky plněny zdravotně nezávadnými polystyrenovými kuličkami. Mezi přednosti této výplně patří velmi nízká hmotnost a určitá variabilita (tvárnost) sedáku. Běžným jevem u této výplně je, že dochází časem k jejich sesednutí, výrobce udává cca 10 %. U pufů zakoupených u nás se toho ale nemusíte obávat. Plníme je opravdu poctivě a považujeme za samozřejmost, že vám do balíčku přibalíme i kuličky k doplnění.

Pokud Vám výplň tvořená polystyrenovými kuličkami z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, nabízíme také výplň tvořenou kombinací drceného polyuretanu a polyesteru, která má vysoký odpor, je tichá a odolná proti slehávání. Tuto informaci je potřeba uvést do poznámky ve Vaší objednávce.

UPOZORNĚNÍ:

I když se vždy snažíme o co nejvěrnější fotografie, skutečný odstín výrobku se může od fotografie mírně lišit. Jelikož se jedná o 100% ruční práci, údaje o velikosti a hmotnosti zde uvedené jsou orientační.

DÁRKOVÉ BALENÍ:

Zakládáme si nejen na kvalitě a preciznosti zpracování samotných výrobků, ale také na jejich balení. Každý z výrobků je pečlivě zabalen do hedvábného papíru, vložen do bílé dárkové krabice a opatřen věnováním. Pro maximální ochranu při přepravě balíček ještě balíme do silné fólie.

POKYNY K ÚDRŽBĚ:

Vnější potah doporučujeme prát na ruční praní při maximální teplotě 30 stupňů. Lze použít aviváž. Sušit při běžné pokojové teplotě, nejlépe rozložený na rovné podložce. Žehlení ani bělení nedoporučujeme.


Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Rozměr: průměr 60 cm, výška 40 cm
Barevná specifikace: Melír tyrkysová/černá
Barva: modrá
Barva: černá
Barva: melír
Styl: pletené

  • Výrobce: Justin Design
  • Rozměry ŠxVxH: průměr 60 cm, výška 40 cm
  • Váha v kg: 4
  • Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
  • Barva: černá melír
  • Zdroj: styl:pletené

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat svou recenzi

Justin Design Pletený puf velký melírovaný tyrkys s černou

Justin Design Pletený puf velký melírovaný tyrkys s černou

Napsat svou recenzi

ostatní produkty ve stejné kategorii.