+420 604 617 279 (po-pá 9-17 hod) +420 604 257 328 (po-pá 9-17 hod)
Menu
cms

Doprava - přehled možností

Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

  • Osobní převzetí ve skladu v Praze-Čakovicích

Zboží Vám připravíme k osobnímu převzetí ve skladu v Praze-Čakovicích. Odběr je možný v pracovní dny v čase 9.00-17.00 hodin.

  • Zásilková společnost TOPTRANS  

Společnost TOPTRANS Vám standardně doručí zboží až domů během pracovního týdne. Tuto možnost využíváme pro pro křehké a drobné, ale i nadměrné, těžké a paletové zásilky. Za příplatek je možno objednat doručení zásilky v sobotu (do 13.00 hodin, dle podmínek Toptransu), případně výnos těžké zásilky do patra (dle služby "TOP - COMFORT" nebo „TOP - COMFORT Plus“). Pozor – na sobotní dodání nelze objednat službu TOP – COMFORT Plus (výnos dvěma pracovníky TOPTRANSU).

Standardní dodání zásilek znamená, že řidič zboží předá a vyloží za první zamykatelné dveře (branku). Součástí standardního doručení není dodání do bytu. Řidič běžně jezdí sám, pro případ těžkých a objemnějších zásilek a výnos do bytu/kanceláře je proto nutno přiobjednat výnos, pokud zákazník tuto službu požaduje.
Při všech variantách dopravy můžete být při převzetí zboží požádáni o předložení průkazu totožnosti.

Platba - přehled možností

Našim zákazníkům nabízíme několik možností, jak uhradit nákup u nás provedený. Vyberte si tu, která nejvíce vyhovuje právě Vám. U zboží vyráběného na zakázku nebo u objednávek většího rozsahu můžeme dle našich obchodních podmínek požádat o zálohu.

  • Platební kartou online při objednání

Zboží zaplatíte Vaší platební kartou online na konci objednávky. Akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro. 

  • Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. U zboží, vyrobeného na zakázku pro konkrétního zákazníka, vyžadujeme zálohu, z tohoto důvodu může být u takového zboží dobírka jen ve výši zbývající částky, nikdy 100%. U zboží firem Zuiver, Dutchbone a White Label Living nelze zakoupit zboží na dobírku, pokud se nejedná o zboží, které máme skladem.

  • Platba předem - proforma

Pro rychlé vyřízení Vaší objednávky nabízíme možnost platby předem na účet: 123-5027890237/0100 (v Kč) – to je ve formátu IBAN:CZ25 0100 0001 2350 2789 0237, SWIFT KOMB CZ PP (v Kč) nebo na účet IBAN CZ12 0100 0001 2351 7753 0237, SWIFT KOMB CZ PP (v EUR)

    • Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku).
    • Můžeme Vám na požádání zaslat zálohovou fakturu s QR kódem. Platba pomocí QR kódu Vám usnadní vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit svou objednávku. Stačí vyfotit QR kód chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.
  • Tax free shopping

Jestliže zakoupené zboží vyvážíte do země mimo Evropskou unii, máte nárok na vrácení DPH na libovolné pobočce společnosti Global Blue.