+420 604 617 279 (po-pá 9-17 hod) +420 604 257 328 (po-pá 9-17 hod)
Menu
cms

Historie firmy

Provozovatel e-shopu www.alhambra.cz ALHAMBRA|design studio je společnost s dlouholetou tradicí. Vznikla již v roce 1996 a od jara roku 2002-2018 působila v prostorách Národního domu na Vinohradech - Kulturního domu železničářů v Praze. Již 17 let se studio specializuje na osvětlení interiérů a exteriérů od návrhu až po realizaci s maximálním servisem pro klienty. Klademe důraz především na kvalitu a profesionální přístup. Specializujeme se na LED osvětlení bytových interiérů, průmyslových budov, osvětlení historických budov, galerií či divadel. Spolupracujeme s předními českými výrobci i zahraničními partnery.

ALHAMBRA|design studio se stále více zaměřuje na kompletní realizace interiérů a nabízený sortiment se postupně rozšířil o designový nábytek a luxusní doplňky. Nabízíme služby vlastního bytové architektky a designérky, zajišťujeme truhlářskou výrobu a další řemeslné práce. V našem designovém studiu nabízíme architektům, designérům a interiérovým studiím zajímavé možnosti spolupráce.

ALHAMBRA|design studio si svou činností vydobyla renomé na trhu a získala řadu ocenění na prestižních veletrzích v České republice.

  • 2005 - 1. místo za svítidlo Eliana oceněná časopisem Světlo.
    Výstava art & interior.
  • 2010 - 1. místo za svítidlo VITA SILVIA hodnoceno laickou veřejností.
    Veletrh Tendence.
  • 2012 - 1. místo za svítidlo EOS - nejlepší estetické svítidlo.
    INLIGHT 2012 veletrh světlo a design.
  • 2015 - účast na výstavě DESIGN SHAKER v rámci veletrhu FORFURNITURE 2015, Praha"
NAŠE REALIZACE

VÝSTAVA DESIGN SHAKER

Na výběrové přehlídce designu jsme prezentovali skandinávský design holandské značky Zuiver a tradiční české sklářství značky Brokis. Stánek z borovicových prken tvořil slušivou kulisu a bylo nám v něm moc fajn. Doufáme, že i Vám se líbil :-)

ukazka o-nas
ukazka o-nas
ukazka o-nas