Jídelní židle CAVI, House Nordic, polyester, kov vzhled dřeva, písková/tmavě hnědá
Jídelní židle CAVI, House Nordic, polyester v barvě pískové, kov vzhled dřeva v tmavě hnědé barvě
Hledáte novou zajímavou jídelní židli k Vašemu jídelnímu stolu?
Jídelní židle CAVI je novinkou dánské firmy House Nordic pro jaro 2026. Rám je kovový, ale ve vzhledu dřeva v tmavě hnědé barvě, deska v sedáku a opěradle je tvořena překližkou. Čalounění je polyesterové v pískové barvě (HN 1322), výplňová pěna v sedáku i opěradle je polyuretan.
Materiál: Kovový rám, polyesterový potah, polyuretanová výplňová pěna, překližka na sedáku a opěradle
Maximální nosnost: 110 kg
Rozměry: 57x65x80 cm (ŠxHxV)
Výška sedadla: 49 cm
Šířka sedadla: 49 cm
Hloubka sedadla: 48 cm
Barva: Tmavě hnědý rám, pískový potah
Odolnost čalounění proti oděru: 100 000 Martindale
Stálost barvy čalounění: 4
Údržba: Čistěte vlhkým hadříkem
Dopravu zajišťujeme dopravní společností TOPTRANS ZDARMA!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 5713917043743 |
| Barva: | Písková a tmavě hnědá |
| Materiál: | Kov, polyester, překližka, polyuretanová pěna |
| Výrobce: | House Nordic |
| Rozměry ŠxVxH: | 57x80x65 cm |
| Váha v kg: | 6,6 |
| Maximální nosnost: | 110 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.