Jídelní židle otočná DOVER House Nordic, černá noha, polyester pískově šedý
Jídelní židle otočná DOVER House Nordic, polyester, noha černý kov, pískově šedá barva
Jídelní židle otočná DOVER, kovová černá noha, polyester pískově šedý je pohodlnou židlí s opěradlem přecházejícím do područek, k pracovnímu nebo jídelnímu stolu. Sedák je čalouněn 100% polyesterem v odstínu HN1317 na překližkové konstrukci. Podnož je z oceli, barvená do černa. Jídelní židle DOVER je na stabilní noze do kříže s plastovými krytkami proti poškrábání podlahy a bude chloubou Vaší jídelny nebo kanceláře. Je otočná na 180 stupňů, s automatickým vracením do základní polohy; není výškově stavitelná.
100% polyesterové čalounění na překližkové konstrukci
Ocelový rám
Maximální nosnost: 110 kg
Rozměry: 58x60x87 cm (šířka x hloubka x výška)
Výška sedadla: 50 cm
Hloubka sedadla: 43 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22.9 kg |
| EAN: | 5713917040971 |
| Barva: | Šedá s pískovou |
| Materiál: | Kov, polyester, překližka |
| Výrobce: | House Nordic |
| Rozměry ŠxVxH: | 58x87x60 cm |
| Váha v kg: | 9,5 |
| Maximální nosnost: | 110 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.