Police na víno MYRON Dutchbone, dřevo, červená
Police na víno MYRON Dutchbone, dřevo, červená
Pokud rádi zvete přátele na večírky, často to zahrnuje dobré víno. Dejte svým oblíbeným lahvím čestné místo v kuchyni se stojanem na víno - policí MYRON od holandské firmy Dutchbone. Tento stojan na víno můžete zavěsit na zeď a nabízí prostor jak pro sklenice, tak pro samotné lahve. Ale i když nepatříte mezi milovníky vína, tento nábytek je skvělým doplňkem do kuchyně. Využijete ho například k uskladnění dóz s jídlem nebo bylinkami, takže je budete mít při vaření vždy po ruce. Není jen praktický, ale zároveň dodává místnosti útulnost a atmosféru.
Vyrobeno výhradně z vysoce kvalitního dřeva
Poskytuje prostor pro lahve, sklenice a dózy
Lze zavěsit na zeď
Naplní kuchyň útulnou atmosférou
Vyrobeno ze dřeva kaučukovníku
Rozměry: 120x80 cm, hloubka 10 cm
Maximální nosnost 15 kg
Na třech místech připravené drážky na zavěšení skleniček na nožce
Na třech místech police s předním krytem proti vypadnutí předmětu
Není určeno k zavěšení na šířku
Barva: červená
Dopravu a výnos zajišťujeme společností TOPTRANS!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně, komody, vinotéky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| EAN: | 8718548090422 |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Dřevo kaučukovníku |
| Výrobce: | Dutchbone |
| Rozměry ŠxVxH: | 120x80 cm, hloubka 10 cm |
| Maximální nosnost: | 15 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.