+420 604 617 279 (po-pá 9-17 hod) +420 604 257 328 (po-pá 9-17 hod)
Menu

Vázy, dózy, mísy, boxy, koše, květináče, umělé květiny

product
Zobrazit v plné velikosti

Džbán Polka Dot 2000 ml světle modrý, Květná 1794

16200-1012

Dostupnost: doba dodání 2 týdny, poslední kusy

2 080 Kč

Přidat Odebrat


Džbán Polka Dot 2000 ml světle modrý Květná 1794 je vhodným dárkem pro Vás i vaše blízké. Originalita a ruční zpracování osloví a nadchne každého milovníka designu. Objevte s námi sklárnu Květná 1794!OBJEM

VÝŠKA

BARVA

světle modrý

Ručně vyráběný džbán Polka Dot s originálním designem a nezaměnitelnou strukturou. Vyrobený z bezolovnatého křišťálu, vhodný na vodu a nealkoholické nápoje.

Aby vám tento produkt sloužil minimálně ještě dalších 1794 let, doporučujeme jej mýt pouze ručně.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně, každý kus je proto jedinečný. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku. Pro více informací navštivte prosím naše garantované parametry kvality.

OPRAVDU RUČNÍ VÝROBA

Je rozdíl mezi ručně foukaným a ručně broušeným sklem? Ano! Mnoho výrobků může být prezentováno jako ručně broušené či ručně dekorované. To ale neznamená, že by toto sklo prošlo rukama mistra skláře. Znamená to pouze, že bylo vyrobeno strojově a následně jej někdo brousil či dekoroval. S tradicí ruční výroby a zachováním řemesla to tedy nemá nic společného. Rozdíl v kvalitě takového výrobku je viditelný na první pohled – strojově vyráběné sklenice zpravidla nedosahují takové tenkosti jako ty ručně vyráběné. Co je ale hlavní – stroj nedokáže vyrobit skleničku z jednoho kusu skla, stopka se proto ke kalichu musí lepit, což má za následek značnou ztrátu pevnosti. Strojové sklo je tedy křehčí a celkově náchylnější k rozbití.

  • Výrobce: Květná 1794
  • Rozměry ŠxVxH: V 232 mm
  • Použité materiály: bezolovnatý křištál
  • Materiál: sklo
  • Barva: modrá
  • Poznámka: světle modrý

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat svou recenzi

Džbán Polka Dot 2000 ml světle modrý, Květná 1794

Džbán Polka Dot 2000 ml světle modrý, Květná 1794

Napsat svou recenzi

ostatní produkty ve stejné kategorii.