Zahradní bistro stolek BARLETTA House Nordic, průměr 70 cm, kov a plast, taupe
Zahradní bistro stolek BARLETTA House Nordic, průměr 70 cm, kov a plast, taupe
Se zahradním bistro stolkem BARLETTA House Nordic si bez námahy vnesete na zahradu či do interiéru okouzlující retro atmosféru. Stolky - trojnožky jsou velmi oblíbené pro svoji stabilitu a možnost snadného přenášení.
Specifikace:
Kovové nohy, plastová deska (polypropylen)
Maximální nosnost: 10 kg
Rozměry: Průměr 70 cm, výška 73,5 cm
Doručujeme dopravní společností TOPTRANS dle našich obchodních podmínek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.75 kg |
| EAN: | 5713917042272 |
| Barva: | Taupe |
| Materiál: | Kov, polypropylen |
| Výrobce: | House Nordic |
| Rozměry ŠxVxH: | průměr 70 cm, výška 73,5 cm |
| Maximální nosnost: | 10 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.