Lavice ELROY Dutchbone 160x35 cm, dřevěná, tmavě hnědá
Lavice ELROY Dutchbone 160x35 cm, výška 46 cm, dřevěná, tmavě hnědá je součástí série nábytku ELROY
Série ELROY Dutchbone dýchá duchem 50. let 20. století. Tyto kusy nábytku jsou vyrobeny z masivního dřeva se zaoblenými rohy v tmavě ořechové barvě. To vytváří charakter a pocit pohodlí. Hedvábně hladký povrch navíc dodává neodolatelný vzhled: téměř po něm musíte přejet rukou. A ačkoli každý kus nábytku sám o sobě přináší teplo, série je navržena tak, aby se vzájemně doplňovaly. Kterou kombinaci si vyberete?
Lavice ELROY 160x35 cm, výška 46 cm, tmavě hnědé dřevo
Lavice ELROY má nejen zaoblené rohy, ale i zaoblené hrany.
Materiál: Dřevo kaučukovníku
Rozměry: 160x35 cm (délka x šířka), výška lavice je 46 cm
Výška sedáku: 44 cm
Šířka sedáku: 35 cm
Délka sedáku: 145,5 cm
Barva: Tmavě hnědá
Maximální nosnost: 100 kg
Dopravu a výnos zajišťujeme dopravní společností TOPTRANS.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taburety, lavice, stoličky a pufy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8718548106345 |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Dřevo kaučukovníku |
| Výrobce: | Dutchbone |
| Rozměry ŠxVxH: | 160x35 cm, výška 46 cm |
| Váha v kg: | 14 |
| Maximální nosnost: | 100 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.