Skříň ELROY Dutchbone 120x80 cm, dřevěná, tmavě hnědá
Skříň ELROY Dutchbone 120x80 cm, dřevěná, tmavě hnědá je součástí série nábytku ELROY
Série ELROY Dutchbone dýchá duchem 50. let 20. století. Tyto kusy nábytku jsou vyrobeny z masivního dřeva se zaoblenými rohy v tmavě ořechové barvě. To vytváří charakter a pocit pohodlí. Hedvábně hladký povrch navíc dodává neodolatelný vzhled: téměř po něm musíte přejet rukou. A ačkoli každý kus nábytku sám o sobě přináší teplo, série je navržena tak, aby se vzájemně doplňovaly. Kterou kombinaci si vyberete?
Skříň ELROY 120x80 cm, tmavě hnědé dřevo
Skříňka má tři velké zásuvky, nad kterými je prostor zakrytý sklápěcími dvířky. Prostor za ním je rozdělen zásuvkami i přepážkami na další části.
Materiál: Dřevo akácie
Rozměry: 120x80 cm (výška x šířka), hloubka skříňky je 45 cm
Barva: Tmavě hnědá
Maximální nosnost: 35 kg
Dopravu a výnos zajišťujeme dopravní společností TOPTRANS.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁBYTEK |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 74 kg |
| EAN: | 8718548106383 |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Dřevo akácie, kov |
| Výrobce: | Dutchbone |
| Rozměry ŠxVxH: | 120x80 cm, hloubka 45 cm |
| Váha v kg: | 71 |
| Maximální nosnost: | 35 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.